Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /0/components/com_k2/models/item.php on line 763
środa, 19 październik 2016 10:48

Dzień Nauczyciela w PSP Mirów

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

a DSC 1683„Bo nauczyciel jest kapitanem,
co na okręcie dookoła świata
Płynie wraz z nami przez szkolne lata…”

Dnia 13 października 2016r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Mirowie zebraliśmy się, aby – jak co roku o tej porze – czcić najważniejsze dla nas święto wiedzy, święto nauki, święto Nauczyciela i święto ucznia.
Tego dnia odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie naszej szkoły pod kierownictwem pani Anety Pytoń-Grabda przygotowali humorystyczne przedstawienie oraz wiele ciekawych wierszy i piosenek w podziękowaniu za ciężką pracę nauczycieli.
Swoją obecnością zaszczycili nas wspaniali goście:
•    Kierownik Oświaty Pan Piotr Kowalik,
•    emerytowani nauczyciele, dyrektor, nauczyciele PSP w Mirowie, rodzice, uczniowie oraz wszyscy pracownicy szkoły.
Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.
Dyrektor Szkoły Pan Jan Ulewiński podziękował za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.
Na zakończenie Akademii uczniowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz wręczyli piękne kwiaty wykonane przez panią Sylwię Lech.
To właśnie w tym dniu składamy szczególne podziękowania naszym drogim pedagogom. Dziękujemy wam, że jesteście z nami, za uśmiech, życzliwość, mądre słowa, troskę, cierpliwość, a nawet za wymagania, jakie nam stawiacie.

  • a_DSC_1683
  • a_DSC_1729
  • a_DSC_1740
  • a_DSC_1747
  • a_DSC_1762

Simple Image Gallery Extended


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /0/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Czytany 6215 razy Ostatnio zmieniany środa, 19 październik 2016 10:51